Skip to content
Published June 8, 2018

1. Räägi meile endast, mis on su nimi ja kust sa oled pärit?
Minu nimi on Kirill “vvalter”Varfalameev. Olen 27 aastane ning pärit Valgevenest, aga hetkel elan Moskvas.
2. Mis on sinu “Counter Strike”-i ajalugu? Kuidas see kõik teoks sai?
Algas see kõik 2003 aastal kui sõpradega arvutimängu klubis “Colisei” mänguga tutvusime. Sellel ajal ei olnud meil veel toimumas midagi tõsist. Tõsisemalt hakkasin mängima 2007 aastal. 2008 aastal hakkasime võitma Valgevenes kohalikke turniire. 2009 aastal läksin ülikooli Moskvas ning siis kutsutigi mind võistkonda “Prior”. Selle võistkonnaga võitsime teise koha “LKI Pro-Series”-es. Alistasime võistkonna “Forze” kus mängisid sellised mängijad nagu: “dosya”, “fox”, “HELL1”, “dober” ning “overdrive”. Paar korda olen osa võtnud ka “Asus Masters” turniirist, aga seal väga häid tulemusi ei saavutanud. 2010 aastal võtsin pausi mängust. Sellel ajal oligi mul valida kas lähen õppima või hakkan “Counter Strike”-i edasi mängima. Tollel ajal ei olnud selliseid perspektiive nagu tänapäeval ning seetõttu otsustasingi õppima minna. Kuni 2012 aastani olin mängust eemal kuni hakkasin märkama kuidas e-sport kasvab suurte sammudega ning otsustasin tulla tagasi mängu. 2016 aastal tekkis võistkond nimega “Quest” ning hakkasime näitma häid tulemusi. Võitsime “Gameshow Open lan #4” finaali Vilniuses. Paraku finantsprobleemide tõttu ja organisatsiooni puudumise tõttu ei suutnud me endast anda 100%. Võistkonna liikmed hakkasid väsima ja kaotama motivatsiooni ning meie võistkond lagunes laiali.
2017 aastal töötasin enda individuaal oskuste kallal ja sellel hetkel pakkuski mulle võistkond “Snipers Squad” kohta nende seas ning seekord võtta asja väga tõsiselt. Siiamaani mulle kõik väga meeldib ning me mängime hästi kokku omavahel. Arvan, et suve lõpus näete uut top “Counter Strike”-i võistkonda ning oleme ka organisatsiooni otsingul.

3. Milline on teie võistkonna treeningu kava?
Viimane kuu on olnud väga raske. Võistkonnaga harjutame 6-9 tundi päevas. Maksimum on meil 1-2 vaba päeva nädalas. Tulemusi ei näe kui ajaliselt vähem harjutada. On tarvis väga palju aega, suhtlemist ja olukordade läbi mängimist omavahel. Kõige tähtsam on tahtmine teha mis meeldib, muidu pole mõtet üldse alustada. Olles väga kogenenud võistkonna kapten näen ma tihti vigu enda ja võistkonna mängus. Õnneks minu võistkond saab kõigest sellest aru ning  probleemide korral toetame üksteist.
4. Millised on teie tuleviku plaanid võistkonnaga?
Juunis tahame võtta osa “HLTV” turniirist ning läbida kvalifikatsioon. Suvel tahame veel võita “ESEA Open Russia” ja saavutada top16 koht “CEVO intermediate”-is, et kindlustada endale koht “CEVO main”-is. Kui võidame “ESEA Russia” saame koha “ESEA main”-i või “ESEA premier”-i. Üldiselt tahaks suve lõpuks olla top10 “Counter Strike”-i võistkond.
Kirill tahtsi ka kommenteerida natuke SRÜ (Sõltumatute Riikide Ühendus) võistkondi. Nimelt SRÜ võistkondade tase on praegu väga madal. Sega(mix) võistkonnad suudavad võita tugevaid võistkondi. See on seotud pidevalt mängijate vahetustega võistkondades. Mängijatel pole tahtmist ega motivatsiooni edasi mängida. Kaasnevad tülid ja konfliktid võistkondade sisemuses. SRÜ-s pole organisatsioone kes suudaksid aidata mängijaid finantsiliselt.
5. Kust saite informatsiooni meie turniirist ja kas võtate osa ka tulevikus?
Nägime teie turniiri “Faceit” lehekülje  vahendusel ning loomulikult võtame osa ka tulevikus.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *